Welkom op de website van Tennis- en Padelclub Maliskamp! Lid worden?

PR-team zoekt vrijwilligers

Maandag 27 mei 2024


Wil jij deel uitmaken van een dynamisch pr-team dat de website en KNLTB club app beheert? Dan zoeken we jou! We zijn op zoek naar enthousiaste en creatieve vrijwilligers, bij voorkeur 2 tot 3 personen, die onze website en clubapp willen beheren en van boeiende inhoud en actuele updates willen voorzien. Als lid van het redactieteam vervul je een centrale communicatiefunctie binnen de club. Je bent verantwoordelijk voor het beheren van onze website en het regelmatig plaatsen van diverse berichten op onze website en clubapp. Of het nu gaat om aankondigingen van komende evenementen, verslagen van evenementen of vergaderingen, of andere interessante content. Het is de bedoeling om onze leden te informeren, meer bij de club te betrekken en waar mogelijk te inspireren. Dit is meer dan alleen maar redigeren en schrijven. Het is ook een kans om jouw creativiteit te uiten, jouw passie voor tennis en/of padel te delen en impact te hebben op het clubgebeuren. Samen zullen we ervoor zorgen dat onze online platforms bruisen van energie en relevantie. Heb jij een vlotte pen, een scherp oog voor detail en een hart dat klopt voor onze club? En heb je wekelijks maximaal een uurtje tijd om content te plaatsen/redigeren? Sluit je dan aan bij ons redactieteam en help mee om onze digitale aanwezigheid naar nieuwe hoogten te brengen.
Welke taken horen bij het redactielid van het pr-team?

  • Bewaken van onze huisstijl en het controleren van spelling en grammatica
  • Plaatsen van diverse berichten
  • Actueel houden van de basis content op de website
  • Meedenken over verbeteren van informatie en de vindbaarheid ervan
  • Kennis van html is fijn, maar niet per se noodzakelijk.
  • Wil je meer informatie? Neem dan contact op met Jeroen van Hooren via technische@tpcmaliskamp.nl